Aprillis toimub ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuring

0 märts 29, 2018

29.03.2018.

Aprillis on Lääne-Tallinna Keskhaiglas toimumas patsientide rahuloluküsitlus. Sel aastal palume tagasisidet ambulatoorsetel vastuvõttudel käivatelt patsientidelt ning samuti EMO patsientidelt.

Rahuloluküsitlus viiakse läbi perioodil 02.-30.04.2018.

Küsitluse käigus loodame saada patsientidelt põhjalikku tagasisidet, kuivõrd ollakse rahul Lääne-Tallinna Keskhaiglas pakutavate tervishoiuteenustega. Uuringu tulemused on haiglale suureks abiks igapäevatöö tõhusaks ja sujuvaks korraldamiseks ning parandamiseks.

Lisaks Lääne-Tallinna Keskhaiglale osalevad uuringus ka teised Eesti suurimad haiglad: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum, Ida-Tallinna Keskhaigla, Pärnu Haigla ning Ida-Viru Keskhaigla. Tulemusi võrreldakse kõikide uuringus osalenud haiglate lõikes.

Küsitluses osalemist palutakse kõikidelt ambulatoorsetelt patsientidelt, kes aprillikuu jooksul meie haiglat külastavad. Olgugi et küsitlusele vastamine on vabatahtlik, loodame patsientidelt saada rohkelt tagasisidet. Küsitlus on anonüümne.

Uuringu ankeete on võimalik saada nii vastuvõtukabinetist kui ka registratuurist.