Aparaatse füsioteraapia kabinet Pelgulinna polikliinikus valmistub tööd lõpetama

0 aprill 11, 2019

11.04.2019.

Alates 22. aprillist ei registreerita patsiente enam vastuvõtule Pelgulinna polikliinikus (Sõle 16) asuvasse aparaatse füsioteraapia kabinetti.

Kabinet valmistub Sõle 16 hoones oma tööd lõpetama. Need patsiendid, kes on Sõle 16 aparaatse füsioteraapia kabinetti vastuvõtule juba registreeritud, teenindatakse siiski ära.

Lääne-Tallinna Keskhaigla pakub aparaatset füsioteraapiat jätkuvalt järgmistes kabinettides:

• Kopli polikliinikus (Sõle 63) – kabinet nr 206. Vastuvõtule registreerimine telefonil 666 5248.
  • Haabersti tervisekeskuses (Õismäe tee 179) – kabinet nr 141. Vastuvõtule registreerimine Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste registratuurides kohapeal.
  • Mustamäe tervisekeskuses (Ehitajate tee 27) – kabinet nr 121. Vastuvõtule registreerimine Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste registratuurides kohapeal.
  •

Aparaatse füsioteraapia protseduurile on võimalik tulla ainult arsti saatekirjaga. Kõik protseduurid on patsiendile tasulised.

Lisainfot taastusraviosakonna ambulatoorsete teenuste kohta leiate Lääne-Tallinna Keskhaigla kodulehelt.