Anname üürile prillipoe ruumid Mustamäe tervisekeskuses

0 märts 25, 2019

25.03.2019.

Lääne-Tallinna Keskhaigla annab üürile prillipoe ruumid Mustamäe tervisekeskuses (Ehitajate tee 27, Tallinn).

Huvi korral palume hiljemalt 30.04.2019 saata oma pakkumine tähitud kirjaga või tuua isiklikult kohale Lääne-Tallinna Keskhaigla aadressile Paldiski mnt 68, 10617 Tallinn.

Rohkem infot selle kohta, mida pakkumise tegemisel arvesse võtta, leiate kodulehelt: https://www.keskhaigla.ee/mustamae-tervisekeskuse-prillipood/

Mustamäe tervisekeskus on Lääne-Tallinna Keskhaigla suurim ambulatoorse eriarstiabi üksus. Keskus avas patsientidele uksed veebruaris 2018.

Mustamäe tervisekeskusest saab patsient terviseprobleemide korral mitmekülgset abi. Hoones teevad vastuvõtte nii perearstid kui ka mitmed Lääne-Tallinna Keskhaigla eriarstid ja spetsialistid. Samuti on seal radioloogiliste uuringute tegemise võimalus ja anda saab ka vere- ja muid proove laborianalüüsideks. Lisaks prillipoele tegutsevad hoones veel ortopeediliste vahendite kauplus, apteek, kohvik ja lillepood.