Alates 25. veebruarist on Kopli polikliinik patsientidele suletud

0 veebruar 21, 2020

21.02.2020.

Täna, 21. veebruaril on Kopli polikliinikus (aadressil Sõle 63) viimane tööpäev. Pärast seda suletakse polikliinik patsientidele lõplikult ning algab hoone tühjaks kolimine ja ettevalmistused hoone lammutamiseks, et asemele saaks ehitada uue tervisekeskuse.

Alates uuest nädalast on Kopli polikliinik patsientidele suletud. Kuni uue tervisekeskuse valmimiseni toimuvad vastuvõtud Lääne-Tallinna Keskhaigla teistes hoonetes.

Ravikindlustamata Tallinna elanike üldarsti ja kirurgi ambulatoorne vastuvõtt toimub Nõmme tervisekeskuses aadressil Jaama 11 (1. korrus).

Kopli polikliinikus töötanud perearstid teevad alates 25.02.2020 vastuvõtte aadressil Sõle 23 (4. korrus), sissepääs Naistenõuandla ukse kaudu.

Praeguste plaanide kohaselt algab Kopli polikliiniku lammutamine märtsi algul. Uue hoone ehitamist alustatakse juunis 2020 ning ehitus lõpeb sügisel 2021. Uus tervisekeskus saab uksed avada tõenäoliselt 2021. aasta lõpul.

Kopli polikliiniku asemele ehitatav tervisekeskus hakkab linnaosa järgi kandma nime Põhja-Tallinna tervisekeskus.

Orienteeruv ajakava:
– Kopli polikliinik suletud alates 25.02.2020