Ajutiselt jäävad ära taastusravi rühmatunnid basseinis

0 november 12, 2020

12.11.2020.

Lääne-Tallinna Keskhaigla taastusraviosakond annab teada, et seoses COVID-19 kiire levikuga Tallinnas ja Harjumaal on alates esmaspäevast, 16. novembrist ühe ennetusmeetmena ajutiselt peatatud rühmatundide toimumine basseinis – nii Mustamäe kui ka Haabersti tervisekeskuses.

Rühmatundidesse registreeritud patsiente teavitatakse tundide ärajäämisest automaatsõnumiga.

Kui olukord paraneb ja on võimalik taas grupitundidega alustada, antakse sellest haigla kodulehe vahendusel teada.

Palume vabandust ebamugavuste pärast!

Taastusravi individuaaltunnid saalides endiselt toimuvad. Tervisekeskusesse saabudes palume puhastada käed desinfitseeriva vahendiga, kohustuslik on kanda kaitsemaski.

Tuletame meelde, et tunnis osalemisest tuleb loobuda, kui tunnete end haigena – sellisel juhul tühistage broneering telefonil 626 1314 või meiliaadressil tyhistamine@keskhaigla.ee. Nii saab keegi teine kasutada vabanenud aega.

Imikute ja väikelaste ujutamine

Beebide ujutamine Haabersti tervisekeskuses toimub ajutiselt ainult pere- ja individuaaltundidena: ujutamise rühmatunnid jäävad ära. Rühmatundidesse registreerunuid teavitatakse tundide ärajäämisest automaatsõnumiga.

Tunniplaanis asendatakse rühmatunnid pere- ja individuaalsupluse tundidega. Tasumiseks saab kasutada ka eelnevalt ostetud mitme korra kaarte.

Tunniplaani leiate ja registreeruda saate veebilehel https://bronn.ee/, valides sealt LTKH Haabersti taastusravi lastebasseinid (Õismäe tee 179).