65-aastaseid ja vanemaid inimesi oodatakse digiregistratuuri kaudu vaktsineerimisele

0 märts 11, 2021

11.03.2021.

Sellel nädalavahetusel oodatakse vaktsineerimisele kõiki inimesi, kes on 65-aastased või vanemad. Lääne-Tallinna Keskhaigla korraldab vaktsineerimist Kaja kultuurikeskuse ruumides (E. Vilde tee 118) 13.-14. märtsil. Vaktsineerimisele registreerimine toimub digiregistratuuris.

Selleks nädalavahetuseks saavad üleriigilises digiregistratuuris endale AstraZeneca vaktsiiniga vaktsineerimiseks sobiva aja valida kõik 65-aastased ja vanemad inimesed. Seda sõltumata elukohast või perearsti nimistu asukohast. Laupäevaks ja pühapäevaks on pakkuda kokku ligikaudu 6000 vaktsineerimisaega.

Vaktsineerimisaegu näevad ja saavad digiregistratuuris (www.digiregistratuur.ee või www.digilugu.ee) broneerida ainult vastavasse vanuserühma kuuluvad inimesed. Üleriigilise digiregistratuuri kasutusjuhendi leiab SIIT.

Kui teie vaktsineerimise aja broneering on tehtud, palume teil tulla õigel ajal broneeringus märgitud asukohta. Juhime teie tähelepanu sellele, et Lääne-Tallinna Keskhaiglas toimub 13.-14. märtsil vaktsineerimine ainult vaktsineerimiskeskuses, mis asub Kaja kultuurikeskuse ruumides, aadressil E. Vilde tee 118.

Kui Teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vaktsineerima tulla, siis palun tühistage oma broneering digiregistratuuris.

Loe täpsemat infot Eesti Haigekassa kodulehelt.

Kuidas tulla?

Kultuurikeskus Kaja ette peatusesse “Kaja” sõidavad kesklinnast bussid:
Vabaduse väljakult nr 9 ja 36
D-terminalist nr 20
Viru keskusest nr 20 ja 20A
Estonia pst juurest nr 24 ja 24A

Trollibussid:
Kaubamaja juurest nr 1
Balti jamast nr 5

Laagrist sõidab Kajasse buss nr 25

Ehitajate teele “E. Vilde” peatusesse (150m) sõidavad:
Pelgurannast nr 33