Otsing

PATSIENDILE JA KÜLASTAJALE

Oleme Lääne-Tallinna Keskhaiglas spetsialiseerunud eriarstiabi andmisele. Patsiendil tuleb esmalt pöörduda oma perearsti poole, misjärel suunatakse ta vajadusel eriarsti vastuvõtule koos saatekirja ning teostatud uuringute tulemustega.

 

Meie haiglas saab ilma saatekirjata tulla naistearsti, psühhiaatri, silmaarsti, hambaarsti ja nahaarsti vastuvõtule.

 
Registreerimine eriarsti vastuvõtule toimub registratuuri telefonil +372 626 1314 või digiregistratuuris või Lääne-Tallinna Keskhaigla polikliinikute/tervisekeskuste registratuuris kohapeal.

 
Kui selgub, et teil ei ole võimalik vastuvõtule tulla, tühistage oma broneering vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu toimumist. Sama eriala arsti/spetsialisti juurde pääsemist võib hädasti vajada keegi teine. Broneeringut õigeaegselt tühistades annate neile võimaluse vastuvõtule pääseda. Vastuvõtuaja tühistamiseks helistage registratuuri telefonil +372 626 1314 või saatke e-kiri aadressile tyhistamine@keskhaigla.ee. E-kirja teel vastuvõtuaega tühistades pange kindlasti kirja oma isikukood, nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.

 

Infot selle kohta, millises Lääne-Tallinna Keskhaigla üksuses teie lähedane asub, saate telefonil +372 650 7301.

 

NB! Digiregistratuuri töös võib teatud veebilehitsejaid kasutades esineda tõrkeid. Digiregistratuur töötab ainult veebilehitsejate uuemate versioonidega. Et probleeme vältida, soovitame alla laadida brauseri uuema versiooni või broneerida vastuvõtuaeg telefonil +372 626 1314.


Tervishoiuteenuse eest tasumine

Tervishoiuteenuse eest tasub patsient hinnakirja alusel. Tervishoiuteenuse eest mittetasumisel vormistab haigla terviseinfosüsteem arve automaatselt. Patsiendi nimele jääb võlgnevus kuni selle tasumiseni. Võlgnevuse olemasolust teavitatakse patsienti nii raamatupidamise osakonna poolt kui ka tema järgneval pöördumisel Lääne-Tallinna Keskhaigla poole. Kui patsient ei ole võlga tasunud 30 päeva jooksul pärast maksetähtaja ületamist, edastatakse tema andmed inkassoteenuse osutajale. Ebamugavuste vältimiseks palume tasuda tervishoiuteenuse eest õigeaegselt.


Ravijärjekorra pidamine

Ravijärjekorra pidamise põhimõtted Lääne-Tallinna Keskhaiglas leiate SIIT.