Paljud Mustamäe polikliiniku eriarstid lõpetavad seal vastuvõttude tegemise mai lõpus

0 mai 25, 2016

25.05.2015.

Seoses Mustamäe polikliiniku peatse sulgemisega ehitustööde tõttu lõpetab enamik Mustamäe polikliinikus tegutsevaid eriarste seal vastuvõttude tegemise maikuu lõpus.

Uued vastuvõtukohad leiate veebilehelt https://www.keskhaigla.ee/mustamae/. Polikliinik jääb patsientidele veel mõneks ajaks avatuks, tõenäoliselt suletakse polikliinik lõplikult juulikuu viimastel nädalatel.

Paneme teile südamele, et oleksite praegusel muutusteperioodil eriarsti vastuvõtule registreerimisel eriliselt tähelepanelik. Kogu vajalik info vastuvõtuaja ning -koha kohta antakse teile registreerimisel, olenemata sellest, kas broneerite aja telefoni teel või digiregistratuuris. Teid abistab ka SMS-i või e-kirja teel saadetud meeldetuletus, mis edastatakse teile 24 tundi enne visiidi algust. Ka sinna on märgitud vastuvõtuaeg ja -koht.

Parimat soovides
Teie Lääne-Tallinna Keskhaigla