Otsing

TUBLIMAD TÖÖTAJAD

Lääne-Tallinna Keskhaigla tunnustab igal aastal oma parimaid arste, õdesid ning hooldajaid. Siit leiate meie tublimad töötajad aastate lõikes.

 

AASTA ARST

 

2016

Dr Urve Taal, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia

Dr Aleksei Aristov, aasta arst 2016

Dr Indrek Alas, eripreemia arstliku tegevuse eest 2016. aastal
 

2015

Dr Tatjana Rõbakova, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia

Dr Vadim Brjalin, aasta arst 2015
 

2014

Dr Hilja Reppo, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia

Dr Madis Ilmoja, aasta arst 2014
 

2013

Dr Heino-Enn Arpo, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2013

Dr Kai Haldre, aasta arst 2013
 

2012

Dr Helgi Vakkur, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2012

Dr Mark Levin, aasta arst 2012
 

2011

Dr Evald Kullamaa, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2011

Dr Urmas Krass, aasta arst 2011
 

2010

Dr Anne Kõpper, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2010

Dr Katrin Gross-Paju, aasta arst 2010
 

2009

Dr Eva-Kaisa Zupping, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2009

Dr Andres Lehtmets, aasta arst 2009
 

2008

Dr Alice Troitskaja, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2008

Dr Jüri Kivimäe, aasta arst 2008
 

2007

Dr Tiiu Aug, Lääne-Tallinna Keskhaigla elutöö preemia 2007

Dr Pille Märtin, aasta arst 2007
 

2006

Dr Toomas Tisler, aasta arst 2006

Dr Margit Muliin, aasta arst 2006
 
 
 

TUBLI ÕDE

 

2016

Anu Niinepuu, sisekliinik, funktsionaaldiagnostika osakond
 

2015

Kristiin Klaassen, ambulatoorne eriarstiabi, taastusraviosakond
 

2014

Raili Valgmaa, kirurgiakliinik, proktoloogiaosakond
 

2013

Triin Säre, diagnostikakliinik, radioloogiaosakond
 

2012

Piret Soome, närvihaiguste kliinik, süstiõppe õde
 

2011

Milja Ristoja, ambulatoorne eriarstiabi, endokrinoloogiakeskus
 

2010

Ljudmilla Zlobina, ambulatoorne eriarstiabi
 

2009

Tamara Valhonskaja, erakorralise meditsiini osakond
 

2008

Heldi Valgma, radioloogiaosakond
 

2006

Aksana Kalinina, sisekliinik
 

2004

Vilma Meriküll, naistekliinik
 

2003

Irina Suprun, nakkuskeskus
 

2002

Irina Kanila, kirurgiakliinik

 

 

 

PARIM HOOLDAJA

 

2016

Alla Medvedskaja, naistekliiniku intensiivraviosakond
 

2015

Olga Halik, intensiivraviosakond
 

2014

Helen Viigimäe, operatsiooniplokk
 

2013

Lille Õunapuu, hooldusraviosakond
 

2012

Valentina Padar, nakkuskliiniku laste nakkusosakond
 

2011

Alla Zilkova, naistekliiniku operatsiooniplokk
 

2010

Natalija Tšaplina, närvihaiguste kliiniku neuroloogiaosakond

 
2009

Liivi Piirsalu, närvihaiguste kliiniku neuroloogiaosakond

 
2008

Ljudmilla Uiba, kirurgiakliiniku ortopeediaosakond

 
 

PARIM KLIENDITEENINDAJA

 

2016

Lüürika Rüütli

 

2015

Rita Koplimäe