12. juunil algavad uroloogiaosakonnas renoveerimistööd

0 juuni 8, 2017

08.06.2017.

Esmaspäeval, 12. juunil algab Lääne-Tallinna Keskhaigla uroloogiaosakonnas ulatuslik renoveerimine, mille tulemusena saab osakond värske ja tänapäevase välisilme ning paranevad tingimused nii patsientide kui ka haigla personali jaoks.

Ravitöö uroloogiaosakonnas on renoveerimistööde perioodiks ümber korraldatud ning sel ajal plaanilisi operatsioone ei toimu.

Erakorraliste uroloogiliste probleemidega patsiendid saavad aga jätkuvalt kvaliteetset arstiabi: renoveerimistööde ajal teenindatakse patsiente vastavalt kas kirurgia- või proktoloogiaosakonna pinnal.

Renoveerimistöid teostavad ehitustööde ühispakkumise esitanud Riito Ehituse ja Sand Ehituse konsortsium, sisearhitektuurse lahenduse autor on Arhitektuuribüroo Visuaal. Renoveerimistööd kestavad neli kuud.

Et haiglas viibivaid patsiente võimalikult vähe häirida, on ehitusfirmadega kokku lepitud, et hilisõhtuti ja öösiti mürarikkaid töid ei teostata, lisaks paigaldatakse renoveeritava osa eraldamiseks ajutised tolmukindlad vaheseinad. Sellele vaatamata võivad renoveerimistööd paratamatult kaasa tuua ebamugavusi, mistõttu palume haiglas viibivatelt patsientidelt ja külastajatelt selles osas mõistmist.

Uroloogiaosakond asub Lääne-Tallinna Keskhaigla peahoone (Paldiski mnt 68) A-korpuses 4. korrusel. Osakonna praegused ruumid pärinevad 1970. aastatest ning on nüüdseks amortiseerunud.

Osakonnaga saab vajadusel ühendust kirurgiaosakonna telefoninumbritel:
Õdede post 650 7306
Intensiivravi 650 7311